Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101197 zboží ve vlastních skladech
  • 11933 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Touch Pro 2 Cz: usb

Přejít na kartu produktu HTC Touch Pro 2 Cz

usb
Michal (5.10.2010 21:37:30)
Dobrý den, potřeboval bych poradit, jak lze aktivovat u T9 český slovník? Druhá věc, že mám problém s USB na tomto telefonu. Nabíjení funguje bez problémů, připojení na PC taky, ale za nic mi nejdou sluchátka. Ať zkouším přímo ty od HTC nebo přes redukci nějaké jiné, tak mi te prostě mobil "nedetekuje" a tváří se jako by zapojené nebyly. Nevíte, co s tím?
Re: usb
Kropáček Filip (7.10.2010 12:31:03)
Dobrý den, T9 bohužel nemá, jen napovídání slov. Pokud nefungují sluchátka doporučuji reklamovat.
Kropáček Filip (11.10.2010 13:48:37)
Dobrý den, pokud máte zařízení z oficiální distrubuce, např od nás, potom by mělo být kompletně v češtině - ta se nastavuje při prvním spuštění, nebo po hardresetu.
Ohledně reklamace se obraťte na mail reklamace@sunnysoft.cz
Michal (10.10.2010 23:09:42)
No tedy to napovídání, tomu zase tak nerozumím, ale myslíme to samé. Jde tam tedy nějak zapnout český jazyk? Zkusím, ale jak je to u vás s reklamacemi? Protože mobil potřebuju a aby to nebylo moc na dlouho. Zvlášť ještě, kdyby jste mi to vrátili a řekli, že je to mým zaviněním nakonec.
Michal (12.10.2010 21:58:29)
Zařízení od vás samozřejmě mám, v češtině ho mám též, ale ten "slovník" mi nabízí jenom anglický slova.
Pravda Petr (14.10.2010 9:41:13)
Dobrý den,

aplikace InterWrite PRO 10 obsahuje pouze uživatelské napovídání slov.
Napovídá slova, které sám vložíte do slovníku. Hotový český slovník aplikace neobsahuje.

Přejít na kartu produktu HTC Touch Pro 2 Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.