Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 103875 zboží ve vlastních skladech
  • 11855 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Desire HD Cz: synchonizace

Přejít na kartu produktu HTC Desire HD Cz

synchonizace
R. V. (27.10.2010 9:20:38)
Dobrý den,
jak je to se synchronizaci s outlookem? Umí synchronizovat klasické položky - mail, kontakty,kalendář, úkoly a poznámky ?
Druhý dotaz - jde na jednom outlooku 2010 synchronizovat dva mobily (jeden s windows mobile 6.5 a druhý s androidem), tak aby na obou mobilech byly stejné věci (abych nemusel vše přepisovat ručně do druhého mobilu). Děkuji
re: synchonizace
jambo (31.10.2010 9:46:07)
v brand store mi bylo řečeno, že jen kontakty a kalendář ale zatím se mi nepovedlo sesynchronizovat ani tohle...
pro toho kdo potřebuje synchro s outlokem bych doporučoval hd2
windovs phone maji synchronizaci bez problémů..
Re: synchonizace
R.V. (31.10.2010 10:34:50)
jambo: diky. Jednalo se mi hlavne o to jestli na jendom outlooku mohu synchronizovat dva mobily s ruznymi systemy, vlastnim mobil s WM6.5 a jako dalsi mobil bych chtel prave desire HD, ale jde mi o ten synch - jak jsem psal vyse, zda pres outlook mohu synchr tak aby v obou mobilech bylo to stejne. pokud pujde do androidu jen kalendar a kontakty, tak aspon to, do wm6.5 jde vse, ale jde o to aby to jelo oboje.

Kazdopadne pokud neumi android synch s outlookem plnohodnotne, tak to je docela napovazenou...
re: synchonizace
Lumír Hrudka (1.11.2010 17:03:08)
ahoj mam desire hd a touch pro 2 oboje dene synchronizuji s outlokem a neni s tim zadny problem kalendar a kontakty se v obou aktualizuji a doplni se do druheho zarizeni
R.V. (1.11.2010 17:08:57)
lumír: děkuji. Takže do Androidu jen kontakty a kalendář, nic jiného nejde? (tak jak ve WM navíc maily,úkoly a poznámky). Potřebuje android pro synch nějaký externí program,nebo se načte přímo ve správci mobilů (u Win7, případně activesynch u winxp)?
Lumír Hrudka (1.11.2010 17:24:15)
no program k tomu je ,abych rek pravdu ja nic jineho nesynchronizuji ale myslim ze je tam v nabidce i email a oblibene stranky ,halvne je super ze si desire hd umi samo prebrat kontakty a kalendar ze starsiho telefonu a je jech tam na vyber opravdu hodne takze neni problem s pretohovanim kontaktu
R.V. (1.11.2010 17:27:15)
díky, stejně všechny úkoly a poznámky dávám do kalendáře-ten synchr. jde, takže tam budu mít vše a maily hold půjdou do telefonu s WM. díky
mira (2.11.2010 0:16:38)
to nenie pravda, ja bez problemu synchronizuji s outlokem Desire Hd, posynchronizaci mam vsechno co jsem mel v hd2

Přejít na kartu produktu HTC Desire HD Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.