Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101391 zboží ve vlastních skladech
  • 11926 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC HD7: synchronizace

Přejít na kartu produktu HTC HD7

synchronizace
Petr Mašek (13.1.2011 21:41:12)
Dobrý den, mohl by jste mi prosím poradit, kde najdu návod, jak provést synchronizaci HD7 kontaktů a úkolů s Microsoft outlookem v PC? Předem mnohokrát děkuji.
Re: synchronizace
Standa (20.1.2011 9:22:47)
Zdravim,
kdyz jste poprve pripojil bud pres bluetooth nebo USB HD7 k PC tak jste si tam hned mohl vybrat co chcete synchronizovat. Sam pouzivam HD7 a HD2 a pouzivam dva systemy (Win7 a XP) na obou to funguje stejne. Pokud jste jiz HD7 pripojil a nenastavil na zacatku staci odebrat toto nastaveni a pripojit znovu. Jde to samozrejme take dodelat znova. Ale to bych potreboval vedet co mate za system.
Petr Mašek (20.1.2011 12:07:25)
Děkuji mnohokrát. Takže tedy není pravdou, nebo jsem špatně pochopil, co se zde v diskuzi řešilo, viz. níže, že není možná přímá (přes USB...) synchronizace kontaktů HTC 7 HD s PC(Win.7)???...

( ...Martin (30. 10. 2010, 09:31) .Dobrý den, je pravdou, že WM7 nepůjdou synchronizovat s outlookem a nemají multitasking, copy/paste atd.? Pokud to pravdou je, očekává se v tomto, že budou nějaké úpravy?

Re: Boris (2. 12. 2010, 12:13) .Dobrý den,
bohužel je to pravda. Zda Microsoft chystá nějaké změny v tomto ohledu mi bohužel není známo. )

( ...Václav (31. 10. 2010, 11:34) .Připojuji se k Martinovi (viz níže), ale pouze s jedinou otázkou - opravdu nepůjde zařízení s WP7 synchronizovat s Outlookem v počítači?
Mám HTC HD2 a tato vlastnost patří k tomu nejdůležitějšímu, co používám a kvůli čemu upřednostňuji win zařízení.
Pozn.: naše společnost nevlastní exchange server.

Re: Jarda (31. 10. 2010, 20:20) .Synchronizace s Outlookem přes PC není možná. Vše probíhá přes Exchange (vzduchem). Přes software ZUNE se dá synhronizovat pouze mediální obsah (video, fotky, muzika).
Pokud chcete dostat vaše data s Outlooku do WP7 tak jedině přes Exchange, Hotmail a nebo Gmail. Všechny tři možnosti podporují synchronizaci emailů-kontaktů-kalendáře.
A dostat celý Outlook do třeba Gmailu není vůbec žadný problém... )
petr (15.2.2011 14:37:58)
ahoj, mohl bys mi prosim popsat, jak to udelat. mam hd7 a win xp, repsektive outlook2003. - potrebuji synchronizovat kontakty.
diky, petr

Přejít na kartu produktu HTC HD7

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.