Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102922 zboží ve vlastních skladech
  • 11844 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Samsung Galaxy S i9000 Cz: dotazy

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy S i9000 Cz

dotazy
Solverino (19.1.2011 17:22:07)
Dobrý den,
měl bych nějaké dotazy, uvažuji o koupi Galaxy S :

- jaké jazyky jsou obsaženy ve verzi pro CZ (tedy tu co koupím na krámě)?

- lze provozovat telefon v angličtině s českou klávesnící? (zvykl jsem si na notebooku na Win7 v EN s CZ klávesnicí)

- lze odinstalovat aplikace které nepoužívám a nechci (např. facebook, twitter apod. aby se tyto odintegroval ze systému)?

- program na čtení knih ve formátu .pdb a i jiných s korektně zobrazenými českými znaky? reverzní zobrazení (bílé/žluté písmo na černé stránce)?

- plnohodnotná navigace offline? např. Sygic nebo TomTom

- jak moc je povrch odolný proti poškrábání? ze předu by mělo být Gorilla Glass, ale ze zadu plast (je potřeba nalepit ochrané folie na celý telefon? telefon nosím volně v kapse bez klíčůa ostrých předmětů)

děkuji a přeji příjemný den všem!

Solverino
Re: dotazy
Nedoma Michael (20.1.2011 12:20:48)
Dobrý den,

- jazyky: Bulharsky, česky, dánsky, německy (a různé místní nastavení pro další německy mluvící země, jako např. Švýcarsko, Rakousko), anglicky (a různé místní nastavení pro další německy mluvící země, jako např. Austrálie, Irsko, Jižní Afrika), španělština, francouzština, chorvatština, islandšina, irština, italština, kazaština, lotyština, litevština, makedonština, maďarština, holandština, norština, polština, portugalština, rumunština, slovenština, slovinština, finština, turečtina, řečtina, tři jazyky v azbuce (u jednoho tuším srbština, zbytek bohužel nepřečtu), a korejština (jen hangul, ne hanža)

- "lze provozovat telefon v angličtině s českou klávesnící? (zvykl jsem si na notebooku na Win7 v EN s CZ klávesnicí)" - ano, lze nastavit jakýkoliv jazyk GUI a používat klávesnici v jakémkoliv jiném jazyce, který v systému je. Klávesnice je zde od Samsungu a nebo Swype.

- "lze odinstalovat aplikace které nepoužívám a nechci (např. facebook, twitter apod. aby se tyto odintegroval ze systému)? " - pokud myslíte skutečně zabudované aplikace, pak standardně nikoliv. Maximálně lze odstranit zástupce, aplikace ale zůstanou v systému. Pro to je nutný mít ROOT

- "program na čtení knih ve formátu .pdb a i jiných s korektně zobrazenými českými znaky? reverzní zobrazení (bílé/žluté písmo na černé stránce)?" - to je spíše otázka zda něco takového na Marketu existuje. Jelikož jsem se po tom nepídil-nepoužívám, nevím.

- "plnohodnotná navigace offline? např. Sygic nebo TomTom " - pochopitelně, ano. Sygic ano, u TomToma si nejsem zrovna jist, že existuje pro Android. Ale ano, GPS tento telefon má

- "jak moc je povrch odolný proti poškrábání? ze předu by mělo být Gorilla Glass, ale ze zadu plast (je potřeba nalepit ochrané folie na celý telefon? telefon nosím volně v kapse bez klíčůa ostrých předmětů) " - na internetu jsou sice různá videa potvrzující tvrdost tohoto skla (gorilla glass), ale já sám jsem při používání fólii nalepil. Přeci jen nechci zkoušet u displeje za cca 5000Kč že je opravdu odolný proti poškrábání a raději se vyplatí investovat 200kč za fólii
Re: dotazy
Robert (14.2.2011 17:42:29)
Na cteni pdb pouzivam iReader, zdarma dostupny na Marketu. Umi ceske znaky i reverzni zobrazeni.

Přejít na kartu produktu Samsung Galaxy S i9000 Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.