Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 101248 zboží ve vlastních skladech
  • 11925 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace: Update

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace

Update
Martin (23.1.2011 23:07:45)
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, včera mi namontovali parrot 9200 do mého automobilu, měli jsem ho již od vánoc 2009, má verzi 1.11, stáhl jsem si update 1.72 hodil ho na sdhc kartu, a podle instukcí vsadil zpátky do auta, najel jsem si do nastavení, dal update a naskočila mi hláška waiting for update, čekal jsem 20 minut a nic se nedělo, hláška pořád svítila, můžete mi prosím říct, jak dlouho trvá nahrání aktualizace nebo poradit včem by mohl být problém. Děkuji Semerád
Re: Update
stepkao (24.1.2011 19:39:22)
Teda flash disk. Malinko jsem se upsal...
stepkao (25.1.2011 5:51:26)
Nejsem si jisty,ale myslim ze zapojeni repraku audio je trochu jine nez pro Hf. Hudba hraje do vsech,ale Hf jen do dvou,tak jestli neni chyba tam. Nebo je neco spatne s ridici jednotkou. Nezapojoval jsem to,tak presne neznam postup.
Martin (24.1.2011 21:53:53)
Dobrý den, děkuji za radu, problém jsem už vyřešil, už mám nahraný update 1.72, ale vyskytl se ještě jeden problém, nejde mi přehrávat hudba ani z sd karty, ani když připojím usb, ipod ani přes bluetooth, na parotu naskočí, že se písnička přehravá, začne běžet čas,ale v reproduktorech nehraje nic, když najedu do menu, tak mi to ale hlásí telefoní seznam, nastavení, nevíte v čem by mohl být problém?
stepkao (24.1.2011 19:37:42)
Dobrý den, myslím že update jde pouze přes USB flash disk...
Petrus Mario (4.2.2011 13:00:42)
Dobrý den, je to přesně jak psal kolega, update se provádí přes USB flash disk. Zde je přesný návod v angličtině: http://www.parrot.com/usa/support/onlinehelpfiles/parrot-mki9200/software-update
Důležité je i to, že nesmí být připojeno žádné zařízení.

Přejít na kartu produktu Parrot MKi 9200 M2, CZ lokalizace

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.