Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 106165 zboží ve vlastních skladech
  • 11874 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

HTC Desire HD Cz: Synchronizace

Přejít na kartu produktu HTC Desire HD Cz

Synchronizace
David (1.3.2011 21:46:47)
Zdravím mohl by mě někdo poradit. Jedná se o to když chci synchronizovat svoje kontakty, nebo kalendář z mobilu do PC, tak to nejde. Ale fotky, galerie a nebo hudbu tak to de krásně. Mám nainstalovaný program přímo z telefonu HTC Sync mám přeplé aj v telefonu na HTC Sync a stále nic tak jestli někdo neví jak na to. Díky za odpověď
Re: Synchronizace
P.D. (2.3.2011 11:53:25)
Dobrý den, také jsem to takhle dělal. pokud si provedete synchronizaci kontaktů tak je to v htc sync pod složkou "lidé" a poté budete mít všechny kontakty v outlook expres.
Kajda (8.3.2011 14:21:43)
Mám stejný problém.Hudba, Galerie Záložky a Dokumenty jsou aktivní, Kalendář a Lidé nejsou. Je nutné mít pro synchronizaci kontaktů a kalendáře nainstalován v PC Outlook? Požívám Gmail a s ním to nejde.Díky za odpověď a radu
Adámek Martin (15.3.2011 11:51:01)
Dobrý den,

pro synchronizaci do PC je zapotřebí mít nainstalovaný Outlook. Pokud ale používáte gmail, data se Vám z přístroje synchronizují do Vašeho účtu automaticky při připojení k intenretu, pokud to nemáte vypnuté.

S pozdravem
Adámek Martin
www.SUNNYSOFT.cz

Přejít na kartu produktu HTC Desire HD Cz

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.