Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
98
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 102490 zboží ve vlastních skladech
  • 11845 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

TOMTOM držák do auta pro Apple iPhone 4S/4/3GS/3G - TomTom car kit tool: iPhone4

Přejít na kartu produktu TOMTOM držák do auta pro Apple iPhone 4S/4/3GS/3G - TomTom car kit tool

iPhone4
pepa (13.3.2011 11:19:16)
hezký den, vyměnil jsem iPhone3, který v držáku fungoval bezvadně za iPhone4. Telefon ho nemůže najít, redukci na iPhone4 mám samozřejme nasazenou. Nemá se držák nějakým způsobem restartovat? A jak?
děkuji za odpověď.
Re: iPhone4
Jaroš Luboš (14.3.2011 15:58:22)
Dobrý den,
pokuste se tedy provést bt reset. Provede se namáčknutím tlačítka hlasitosti po dobu 8 vteřin. Po tomto resetu zapnete opět vyhledávání bt zařízení na Iphone 4.
...

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
re: iphone4
dj (18.3.2011 9:41:06)
dobrý den, mám stejný problém, iphone4 nemůže zařízení najít. bt reset proveden
Jaroš Luboš (22.3.2011 9:13:16)
Dobrý den,
funguje dobíjení po vložení držáku na přiloženou autonabíječku? Pokud ani toto nefunguje, pak je zřejmě vadná pouze redukce pro Iphone 4 - zde postačí výměna nebo podlepení lepící vrstvy redukce ještě jedním papírovým proužkem. Poté by již mělo být funkční jak dobíjení tak i BT.
...

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
Jaroš Luboš (28.3.2011 13:56:45)
Dobrý den,
pokud vám však vypisuje hlášku o nekompatibilitě, pak se bude jednat o vadný držák. V tomto případě prosím kontaktujte reklamace@sunnysoft.cz pro další řešení . Při párování musí být Iphone zasazen v držáku.
...

S pozdravem
Jaroš Luboš
www.SUNNYSOFT.cz
dj (22.3.2011 16:47:55)
dobrý den, děkuji za reakci. po vložení do držáku se iphone4 začne nabíjet, začne vyskakovat i hláška o nekompatibilitě připojeného zařízení. ale iphone ho nenajde v bluetooth menu. na iphone se mi bez problémů podařilo napárovat hf parrot i tomtom go. nevím, zda by držák mělo najít i jiné zařízení než iphone, ale druhý telefon (WM6.5) ten držák také "neuvidí". reset držáku jsem prováděl již několikrát v různých okamžicích, držák po těch pár sekundách sice pípne, ale nic se nezmění. jakoby byl bluetooth modul vadný. ještě se pokusím sehnat druhý iphone. mám možnost vyzkoušet s iphone3g, ale nechce se mi odlepovat tu redukci. musí být iphone při párování zasazen v držáku?

Přejít na kartu produktu TOMTOM držák do auta pro Apple iPhone 4S/4/3GS/3G - TomTom car kit tool

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.