Váš nákupní košík je prázdný.

Vyberte si alespoň tři produkty z naší nabídky a získejte dopravu zdarma.

PROČ U NÁS?
97
  • 19 let na trhu
  • 80 000 zákazníků ročně
  • spolehlivá a rychlá doprava
  • 4 vlastní prodejny
  • 380 výdejních míst
  • 105845 zboží ve vlastních skladech
  • 11868 zařízení a příslušenství
  • ryze česká firma
  • rozumíme našemu zboží
  • rádi Vám poradíme
OBLÍBENÁ ZAŘÍZENÍ

Začněte zde a zjednodušte si vyhledání příslušenství pro Váš telefon nebo tablet.
Více informací

Přidání zařízení
Výrobce:
- vyberte -

Model:
- vyberte -

Přidat
banner

LG Optimus 2X P990 - černá: Shrnutí

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

Shrnutí
Vlasta (31.3.2011 19:50:18)
Mobil mam už druhým dnem a jsem s ním na téměř 100% spokojen. Je lehký, rychlý, tenký, má krásnou výdrž baterie. Vyzkoušel jsem všechno a zatím jsem nezaznamenal žádný lag-jak u her tak u aplikací a ani v menu. Navíc LG nástavba je také velmi povedená a celkem originální. Jinak Android 2.2.2 funguje úplně krásně, ale už se těším na 2.3. Fotoaparát má krásné fotky a přisvětlovací dioda je fakt moc dobrá. Někdy mi blbne GPS-jako že se nepřipojí. Displej je také hezky jemný a dobře tvarovaný a krásně zobrazuje barvy-někdy na slunce je to ale horší. Prohlížeč jsem rychle vyměnil za Operu Mini a teď zkouším i Firefox-ale vestavěný prohlížeč také není k zahození. Mile mi překvapila roční licence antiviru-sice nic moc, ale lepší než nic. Také mě mrzí, že zatim nemam HDMI kabel, ale snad časem dorazí. Tomuto telefonu bych dal 9/10.
Re: Shrnutí
Vlasta (31.3.2011 20:55:32)
Výdrž při normální používání-občas telefonování, SMS-to jsou dva dny-já to tedy na noc vypínám takže to je ještě víc. A reproduktory jsou podlemého názoru tak akorát nahlas a vibrace jsou nečekaně příjemné.
Re: Shrnutí
jakub (31.3.2011 20:51:42)
mam otazku jak je na tom s výdrží- vydrží alespon 2dny ?
a jak je na tom s hlasitostí reproduktoru při vyzvánění...?

dík za info

Přejít na kartu produktu LG Optimus 2X P990 - černá

Mobilní | Klasický

Naposledy navštívené (0) | Vaše hledání (0) | Porovnání (0)
«
.